K&K Consulting

K&K Consulting powstała kilkanaście lat temu i od początku działalności zajmowała się doradztwem gospodarczym. Trzon naszej oferty stanowiło pozyskiwanie dotacji europejskich, a genezą firmy była ówczesna eksplozja zapotrzebowania na tego typu usługi. Pod jej wpływem twórcy firmy połączyli swe siły i wykorzystali doświadczenia sięgające jeszcze funduszy przedakcesyjnych. Dzięki temu już od początku działalności K&K wyróżniały takie cechy, jak skuteczność i wysoka jakość relacji z Klientami. Oferta firmy szybko ulegała poszerzeniu, a współpraca z Klientami stała się coraz bardziej kompleksowa.

Dziś na doświadczenie K&K Consulting składają się dziesiątki projektów, setki porad i tysiące godzin usług doradczych. Pracujemy dla zarówno dla firm, jak urzędów czy organizacji non-profit. Świadczyliśmy usługi m.in. dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego czy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Oferujemy szeroki zakres usług doradczych, od dotacji i kredytów przez biznes plany i analizy finansowe po doradztwo strategiczne i operacyjne, prowadzimy też szkolenia w tych zakresach. Za każdym razem naszym celem jest wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów i przyczynienie się do rozwoju ich organizacji.

Nasz potencjał tworzy synergia ludzi, ich doświadczeń, wykształcenia i umiejętności. Są wśród nas ekonomiści i prawnicy, absolwenci i pracownicy prestiżowych uczelni. Co ważne, tak jak w relacjach z Klientami cenimy sobie długofalowość, tak w przypadku naszego zespołu konsultantów dbamy o jego stabilność i ciągły rozwój. Nasze dobre relacje wewnętrzne i zdrowe podejście do wyzwań przekładają się na sukcesy zewnętrzne.

Zapraszamy do współpracy

Zespół K&K Consulting