Szkolenia

W obecnych czasach, gdy konkurencja nieustannie rośnie, doskonalenie pracowników stanowi warunek konieczny osiągania przez firmę sukcesów. Inwestycje w pracowników zdecydowanie zwiększają ich wydajność, a także poprawiają motywację.

K&K Consulting to powstała w 2004 r. firma doradczo - szkoleniowa. Na nasze doświadczenie składają się dziesiątki projektów i szkoleń, setki porad i tysiące godzin usług doradczych. Dzięki nim doskonale poznaliśmy potrzeby zarówno mniejszych, jak i dużych firm.

Pozwala nam to tworzyć bogatą ofertę szkoleniową, obejmującą wszystkie dziedziny, w których działamy. Oferujemy m.in. szkolenia z tworzenia biznes planów, pozyskiwania dotacji i innych zagadnień gospodarczych. Ważną pozycję w naszej ofercie zajmują także szkolenia komputerowe. Oferujemy szkolenia MS Office (szkolenia Excel, Word i PowerPoint) oraz Open Office o różnych poziomach zaawansowania i dostosowane do zadań, jakie za ich pomocą wykonują szkoleni pracownicy. Przykłady naszych kursów to: podstawy Excela, obsługa Excela na poziomie średniozaawansowanym, a także szkolenie Excel w finansach.

Program szkolenia jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb Klienta i specyfiki firmy. Przed każdym szkoleniem przeprowadzana jest dokładna analiza potrzeb szkoleniowych pozwalająca na dopasowanie programu, formy prowadzenia zajęć do oczekiwań Klienta. Ponadto, istnieje możliwość przeprowadzenia przez nas testu kwalifikującego pracowników do odpowiednich poziomów zaawansowania.

Szkolenia prowadzone są przez ekspertów - praktyków posiadających fachową wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie nie tylko w użytkowaniu komputerów, ale także w pracy z problemami, z którymi na co dzień zmagają się osoby szkolone.

Podczas naszych szkoleń zapewniamy pełną obsługę cateringową. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta, bądź oferowanym przez nas. Mamy do dyspozycji sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, dostosowane dla grup 15 osobowych. Sale te zlokalizowane są w centrum Krakowa (Al. 29 Listopada, Al. Pokoju, Al. Z. Krasińskiego) i dają możliwość parkowania samochodów.

Za każdym razem naszym celem jest wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów i przyczynienie się do rozwoju ich organizacji. Dbamy o dostarczenie Klientom usług na najwyższym poziomie.

 Poniżej zamieszczamy opis procedury realizacji usług szkoleniowych i inne dokumenty stosowane przez nas w celu zapewnienia wysokiej jakości szkoleń.

Procedura realizacji usług szkoleniowych

Karta zgłoszenia reklamacji

Procedura reklamacji

Protokół z reklamacji

Ankieta ewaluacyjna

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!