Laur Magellana dla Przemysława Kułyka


Z dumą i satysfakcją informujemy, że właściciel K&K Consulting - Przemysław Kułyk - otrzymał Laur Magellana w kategorii "Debiut roku" za "stworzenie grupy spółek doradczych, które osiągnęły szybki wzrost przychodów wykorzystując spowolnienie gospodarcze jako szansę".

Przemysław Kułyk został doceniony przez jury także  za samodzielność  i odwagę w podejmowaniu nowych działań.

W tym roku Laur Magellana otrzymali jeszcze: Wojciech Sobieraj -  nagrodę główną - w kategorii Fenomen Roku  -za stworzenie Alior Banku, za całokształt osiągnięć przedsiębiorca i filantrop Roman Kluska, prezes spółki Armatura Kraków S.A.- Konrad Henrik w kategorii Menedżer Roku, a także Rafał Ziobro w kategorii Osiągnięcie pozazawodowe roku, za pierwsze „polskie" przepłynięcia wpław Cieśniny Gibraltarskiej oraz trasy z Roben's Island.

Laury Magellana to nagrody za wyjątkowe projekty z dziedziny zarządzania i biznesu oraz wybitne osiągnięcia społeczne, przyznawane już po raz drugi przez alumnów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ideą konkursu jest poszukiwanie współczesnych Magellanów, którzy podobnie jak on łączą wizję z wytrwałością.

więcej: uek.krakow.pl